Son Dakika

Sabit Dişlerle Gülümseme

SABİT DİŞLERLE GÜLÜMSEME

Diş implantları eksik dişleri kolayca tamamlama seçeneği sunar. Diş tedavilerinde modern gelişmeler, ağız sağlığımıza bakışımızı değiştirdi ve bir zamanlar imkansız olanı başarmamızı sağladı. Dental implantların birçok avantajı vardır ve sağlıkla gülümsemeniz için bir yatırımdır. Hiç kimse eksik dişlerle ve gevşeyip rahatsızlığa neden olabilecek bir protezle yaşamak istemez.

Diş implantları ile protez yapıştırıcıları ve macunlarına sonsuza kadar elveda diyebilirsiniz. İmplant üstüne yapılan sabit protezlerle yiyecekleri kendi dişleriniz gibi çiğneyebilir ve tanına varabilirsiniz. Ağzınızda tak-çıkar protezler olmadan kendinizi daha genç ve özgüvenli hissedebilirsiniz. Sadece kendi dişlerinize sahip olmanın getirebileceği güven inanılmazdır. Dişlerinizi elinizde değil ağzınızda fırçalayabilirsiniz. Protezlerinizin yerinden oynamasından endişelenmeden yemek yiyebilir ve gülümseyebilirsiniz. Bu harika bir duygu olabilir.

Diş Hekimi Pertev Kökdemir,’’Pek çok insan diş kökü olmadan çene kemiğinin azalmaya başlayacağını ve yüzün çökmesine neden olacağının farkında değildir.’’ diye uyardı. Bu zamanla olur ve bir kişiyi olduğundan yaşlı görünmesine sebep olabilir. Diş implantları, daha fazla kemik kaybını önleyecektir. Kendine güvenen gülümsemelerinizi eski haline getirmek için eksik dişlerinizi implant üstü sabit protezlerle yeniden kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın