Son Dakika

III. Uluslararası Bebek, Çocuk Ergen Psikoloji Kongresi

III. Uluslararası Bebek, Çocuk Ergen Psikoloji Kongresi (BÇEPK)

3-4-5 Kasım’da

Çocuk Aile Gelişim ve Eğitim Vakfı (ÇAGEV) yürütücülüğünde, İstanbul Rumeli Üniversitesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi iş birliği ile gerçekleştirilecek olan III. Uluslararası Bebek, Çocuk, Ergen Psikoloji Kongresi, 3-4-5 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısıyla, ana teması ‘’YIKICILIK’’ olarak belirlenen ve bu yıl üçüncüsü düzenlenecek kongrede, psikoterapi yaklaşımlarında yıkıcılığın derinlemesine ele alınması, yıkıcılık davranışları olan çocuk ve ergenlerde önleyici çalışmalar (erken çocukluk ve okul temelli), kendine dönen yıkıcılık, dijital dünyanın etkisi, psikoeğitimsel süreçler ve grup terapilerinin dönüştürücü etkisi gibi alt başlıklarda yıkıcılık hakkında düşünmek, konuşmak ve araştırmaları paylaşmak hedeflenmektedir.

En temel dürtülerimizden kaynak alan ve yaşamın pek çok alanında karşımıza çıkan “YIKICILIK” konusunda, çevrimiçi olarak (Zoom) gerçekleştirilecek olan III. Bebek, Çocuk, Ergen Psikoloji Kongresine 6 farklı ülkeden 20’nin üzerinde konuşmacının katılacamı bekleniyor.
İlgi duyan, takip etmek ve katılım sağlamak isteyenler için okuyucularımız için Detaylı bilgi: www.bcepk.com adresinde.

Bir yanıt yazın